O NAS

Home / O NAS

katalog-bez-nazwy3

Łączymy PIĘKNO z BIZNESEM!

Głównym profilem działalności firmy jest wynajem profesjonalnych top hostess i modelek na różnego rodzaju eventy we wszystkich miastach na terenie całej Polski.

Doświadczenie, profesjonalizm, zaangażowanie, energia, osobowość, mega pozytywne nastawienie, a nawet więcej, to wszystko tworzy nasz zespół!

Jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom. Wyróżnia nas niespotykana jakość i duży profesjonalizm. Nasze oddanie w 100% powoduje, że jesteśmy w stanie obsłużyć Państwa wydarzenie w każdym mieście i w każdej miejscowości na terenie całego kraju.

Wśród osób, które z nami współpracują kładziemy nacisk na doświadczenie, zaangażowanie, jakość wykształcenia oraz wysoki poziom znajomości języków obcychWysoka kultura osobista, profesjonalizm, wdzięk i uprzejmość z pewnością zagwarantują właściwy odbiór Państwa firmy i usług przez nią oferowanych. Dbamy by wszystkie osoby wyróżniały się solidnością i punktualnością oraz otwartością i łatwością nawiązywania kontaktów. Wiemy, że stają się oni Państwa wizytówką i dlatego dokładamy wszelkich starań żeby nigdy nie zawieść stawianych przed nami oczekiwań.

Zatrudniamy tylko zdecydowanie najlepszych kandydatów by stworzyć niepowtarzalny zespół. I właśnie dlatego nasza jakość nie jest przypadkowa!

katalog-bez-nazwy7

Zakres Naszych usług:

– MODELKI/TOP HOSTESSY: wynajem TOP hostess do obsługi bankietów, gal, premier filmowych, prezentacji samochodowych, pokazów mody, wręczania nagród, konferencji, promocje w sklepach i na ulicy, spotkania biznesowe itp. na terenie całej Polski,

– ATELIER/ STYLIZACJA: wypożyczanie strojów – dowolona konfiguracja i modyfikacja wybranego stroju, projekt i realizacja kostiumów reklamowych – WKRÓTCE.

– POKAZY MODY: profesjonalny dobór modelek i modeli, stylizacja i wizaż, choreografia, przygotowanie modelek i modeli – próby, przymiarki, dokumentacja fotograficzna wydarzenia, organizacja miejsca pokazu (oświetlenie, przygotowanie wybiegu, nagłośnienie).

OBSŁUGA STOISK TARGOWYCH: kompleksowo – projektowanie, zabudowa, promocja.

– TŁUMACZ NA TARGI: ustne i pisemne, również zakres techniczny

KOORDYNATORZY i ANIMATORZY: wszelkiego rodzaju eventy oraz inne działania marketingowe

SESJE FOTOGRAFICZNE: artystyczne, komercyjne.

FOTORELACJE Z IMPREZ

 

katalog-bez-nazwy1

Firmy z którymi współpracujemy przy realizacji projektów:

– kubaszczucki.com (fotograf)

– Studio Leżaki

– Studio Cztery Trzecie (fotograf i wideo)

AMS Trofe Sportowe i Grawernia

damiankulig.com (grafika komputerowa)

DRUKMASZ (drukarnia cyfrowo offsetowa)

katalog-bez-nazwy6